Agencja 4 KĄTY NIERUCHOMOŚCI jest firmą działającą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, m.in.: Inowrocław, Janikowo, Pakość, Kruszwica, Strzelno, Mogilno, Żnin, Toruń, Bydgoszcz, powiat inowrocławski oraz okolice.

Jesteśmy biurem nieruchomości, które świadczy usługi zarówno na ryku pierwotnym, jak i wtórnym. Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmowych oraz instytucjonalnych. Oferujemy kompleksową pomoc przy zakupie, sprzedaży, zamianie i wynajmie: mieszkań, domów, działek, lokali usługowych, kamienic oraz innych nieruchomości.

Naszym celem jest pozyskanie dla Klienta najlepszej oferty i przekazanie mu pełnej informacji o danej nieruchomości.

Oferujemy obsługę wszystkich typów transakcji – sprzedaż, kupno, zamiana, wynajem. Poprowadzimy Państwa przez cały proces sprzedaży, zakupu i wynajmu nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalna i rzetelna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Nasze usługi pośrednictwa są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Powierzone nam zadania wykonujemy z pasją, dbając o bezpieczeństwo usługi i satysfakcję naszych Klientów.

W swojej ofercie posiadamy mieszkania, domy, działki oraz lokale użytkowe. Wszystkie nieruchomości, które przyjmujemy do swojej oferty sprawdzamy pod względem prawnym.

Nad bezpieczeństwem transakcji zawsze czuwa doświadczony agent.

Oferujemy promocję ofert na naszej stronie internetowej oraz wielu portalach branżowych (m.in. ino-online.pl, otodom.pl, morizon.pl, gratka.pl, domy.pl, olx.pl, gumtree.pl).

Zapewniamy też kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa kredytowego. Współpracujemy z bankami udzielającymi kredytów hipotecznych i inwestycyjnych, umożliwiając tym samym naszym Klientom dostęp do najbardziej optymalnych form finansowania zakupu nieruchomości.

Zgłaszając nieruchomość do sprzedaży mogą Państwo liczyć z naszej strony na doradztwo w zakresie przygotowania nieruchomości pod względem prawnym jak i aranżacyjnym w taki sposób, aby wykorzystać jej wszelkie atuty i tym samym wyróżnić Państwa ofertę z spośród innych na rynku obrotu nieruchomościami.