Inowrocław, Solanki
mieszkanie na sprzedaż

4KA-MS-949

Biuro 4 Kąty Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,8m2, położone na 1 piętrze w zadbanej kamienicy w Inowrocławiu na os. Nowym blisko Solanek. Mieszkanie bezczynszowe! Lokal znajduje się w zadbanym budynku ...

Powierzchnia
47,80 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
3 870,29 zł
cena 185 000
mieszkanie na sprzedaż - Inowrocław, Solanki

Pakość, Ludkowo
działka na sprzedaż

4KA-GS-906

* Oferta na wyłączność Biur 4 Kąty*   ! ZOSTAŁO JEDYNE 6 DZIAŁEK DO SPRZEDAŻY !    Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w pięknej , malowniczej i spokojnej okolicy na terenie gminy Pakość ( zaledwie ...

Powierzchnia
968,00 m2
Cena za m2
65,08 zł
cena 63 000
działka na sprzedaż - Pakość, Ludkowo

Janikowo
mieszkanie na sprzedaż

4KA-MS-895

* Oferta na wyłączność Biura 4 Kąty*   Prezentujemy Państwu wyjątkowe i atrakcyjne 5 POKOJOWE mieszkanie o o łącznej pow. 110m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu w Janikowie w nowszym budownictwie w bloku z cegły.   Nieruchomość położona jest na WYSOKIM ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 081,82 zł
cena 559 000
mieszkanie na sprzedaż - Janikowo

Inowrocław
działka na sprzedaż

4KA-GS-894

* Oferta na wyłączność*   Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w pięknej i spokojnej okolicy na terenie miasta Inowrocławia ( zaledwie 4 km od Centrum miasta - Rynku ).   Działki ...

Powierzchnia
1 062,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 212 400
działka na sprzedaż - Inowrocław

Pakość
działka na sprzedaż

4KA-GS-893

* Oferta na wyłączność*   Biuro 4 Kąty Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w pięknej , malowniczej i spokojnej okolicy na terenie gminy Pakość ( zaledwie 3 km do Centrum miasta Pakość , 15 km do Inowrocławia ) w ...

Powierzchnia
884,00 m2
Cena za m2
55,00 zł
cena 48 620
działka na sprzedaż - Pakość

Dąbrowa Biskupia, Modliborzyce
dom na sprzedaż

4KA-DS-868

*Oferta na wyłączność Biura 4 Kąty* Do sprzedania przestronny wolnostojący dom z tarasem, balkonem, budynkami gospodarczymi, garażami, lokalem usługowym, pięknym sadem i ogrodem w malowniczej okolicy w Modliborzycach gm. Dąbrowa Biskupia!   Oferujemy na sprzedaż ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 600 m²
Cena za m2
3 687,50 zł
cena 590 000
dom na sprzedaż - Dąbrowa Biskupia, Modliborzyce