nowa oferta
działka na sprzedaż - Inowrocław, Balczewo

Inowrocław, Balczewo
działka na sprzedaż

4KA-GS-1041

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Balczewo, gm. Inowrocław, powiat inowrocławski, województwo kujawsko- pomorskie. Działka ma powierzchnię 1583 m2, kształt prostokąta, teren płaski. Nieruchomość ...

Powierzchnia
1 583,00 m2
Cena za m2
106,76 zł
cena 169 000
działka na sprzedaż - Inowrocław, Balczewo
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Inowrocław

Inowrocław
mieszkanie na sprzedaż

4KA-MS-1040

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, 2 POKOJOWE mieszkanie o pow. 39,02 m2 zlokalizowane na os. Rąbin w Inowrocławiu- tuż przy samych Solankach w cenie 319 tys. zł! Lokal 2 POKOJOWY o łącznej pow. 39,02m2 i ...

Powierzchnia
39,02 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 175,29 zł
cena 319 000
mieszkanie na sprzedaż - Inowrocław
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Inowrocław

Inowrocław
mieszkanie na wynajem

4KA-MW-1039

Prezentujemy na wynajem ATRAKCYJNE 2 POKOJOWE mieszkanie o pow. 32,04 m2 zlokalizowane na os. Piastowskim. Lokal usytuowany na jest na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 32,04 m2. Składa się z: - salonu, - kuchni z dużym oknem, - ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,95 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Inowrocław
nowa oferta
lokal na wynajem - Kruszwica

Kruszwica
lokal na wynajem

4KA-LW-1038

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo / usługowo/ biurowy o łącznej pow. 22m2 zlokalizowany w świetnej lokalizacji w Kruszwicy na os Zagople w cenie 900 zł . Lokal posiada wejście od ulicy oraz okno wystawowe i miejsce na baner lub reklamę. Dużym atutem nieruchomości ...

Powierzchnia
22,00 m2
Cena za m2
40,91 zł
cena 900
lokal na wynajem - Kruszwica
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Inowrocław

Inowrocław
mieszkanie na wynajem

4KA-MW-1037

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie / 45m2 / parter Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 3 POKOJOWE mieszkanie o WYSOKIM STANDARDZIE o łącznej pow. 45 m2, usytuowane na parterze budynku z cegły. Mieszkanie przeszło gruntowny remont i czeka na pierwszego najemcę. Wymienione zostały wszystkie instalacje, co gwarantuje bezpieczeństwo i bezawaryjność. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, które dają dużą swobodę aranżacji. ATUTY: ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28,89 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Inowrocław
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Inowrocław

Inowrocław
mieszkanie na wynajem

4KA-MW-1036

Prezentujemy Państwu do wynajęcia w pełni UMEBLOWANE i WYPOSAŻONE mieszkanie znajdujące się na 1 PIĘTRZE w kamienicy na os NOWYM w cenie 1200 zł. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy na 1 piętrze o łącznej powierzchni 40m2. Nieruchomość bardzo jasna , słoneczna ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,00 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Inowrocław
Kryteria wyszukiwania

rozumiem